Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

jul
21
zo
Oostermoerrun @ Stichting Oostermoerfeest
jul 21 hele dag
aug
7
wo
Groene Ster Avondloop @ AV Lionitas
aug 7 hele dag
aug
14
wo
4 Mijl van Staphorst @ Loopgroep AG 85
aug 14 hele dag
KemVeldloop @ Tilligte
aug 14 hele dag
aug
18
zo
Maron Achterhoek Run @ Atletico 73
aug 18 hele dag
aug
21
wo
Alkeloop Alteveer @ HAC 63
aug 21 hele dag
aug
24
za
Aquaklimcross @ Sibculo
aug 24 hele dag
RunXloop @ AV Veluwe
aug 24 hele dag
aug
29
do
Wiekloop, de Wijk @ Reestrunners
aug 29 hele dag
Wiekloop, de Wijk @ Reestrunners | De Wijk | Drenthe | Nederland

k

aug
30
vr
Volksloopooststellingwerf @ LSV Invictus
aug 30 hele dag
Zandstrooisterloop @ loopgroep Schoonebeek
aug 30 hele dag
aug
31
za
50ste Sneek/Bolsward/Sneek @ AV Horror
aug 31 hele dag
Triathlon Bathmen @ Zwembad Looermark
aug 31 hele dag
sep
1
zo
Ketelhavenloop @ Loopgroep Ketelhaven
sep 1 hele dag
sep
2
ma
Gramsbergen Lichtstadloop @ MM Runevents
sep 2 hele dag
Oranjeloop Nieuwleusen @ AG85
sep 2 hele dag
sep
7
za
21e RCN De Roggeberg Loop @ Loopgroep Invictus
sep 7 hele dag
Cityrun Goor @ AV Atletcs
sep 7 hele dag
Dijkhuizenrun @ Loopgroep Ruinerwold
sep 7 hele dag
ET Keuze meerkamp AV daventria deventer @ AV Daventria Deventer
sep 7 hele dag
sep
8
zo
Albert Eisingloop Dalen @ Stichting Promotie Dalen
sep 8 hele dag
sep
11
wo
Boeskoolloop @ Oldenzaal
sep 11 hele dag
sep
12
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
sep 12 hele dag
sep
13
vr
Pesserrun Hoogeveen @ de Pesse, Hoogeveen
sep 13 hele dag
sep
14
za
Berkenstein Bos Run @ VPTZ Berkenstein
sep 14 hele dag
Lus van Beckum
sep 14 hele dag
sep
15
zo
Twickelloop @ Running AcademyNL
sep 15 hele dag
sep
16
ma
Avondloop DWL @ De Weerd Loopschool
sep 16 hele dag
sep
17
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (3 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
sep 17 hele dag
sep
19
do
Hoenwaardrun Hattem @ DWLoopschool Hattem
sep 19 hele dag
sep
21
za
ET Heerde @ AV de Gemzen Heerde
sep 21 hele dag
sep
22
zo
Cityrun Nijverdal @ AV Atletcs
sep 22 hele dag
sep
29
zo
Almelo Alleeloop @ Sportbedrijf Almelo
sep 29 hele dag
Run Bike Run Tilburg @ RBR Tilburg
sep 29 hele dag
okt
2
wo
Baanloop Apeldoorn @ AV Veluwe
okt 2 hele dag
okt
4
vr
Asselse 2mijl @ AV 34
okt 4 hele dag
okt
5
za
Blokkie Umme @ Bergentheim
okt 5 hele dag
ET clubkampioenschappen Atletics/Spurt/AVSalland en ACO (voorlopig) @ Nijverdal
okt 5 hele dag
Onderdijksrun Kampen @ Onderdijk
okt 5 hele dag