Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

aug
28
vr
ET Utrecht Trackmeeting (afgelast inverband NK Atletiek) @ atletiekbaan utrecht maarschalkerweerd
aug 28 hele dag
Zandstrooisterloop @ loopgroep Schoonebeek
aug 28 hele dag
aug
29
za
Clubkampioenschap 10km @ BB lopers
aug 29 hele dag
sep
5
za
21e RCN De Roggeberg Loop @ Loopgroep Invictus
sep 5 hele dag
ET Zwolle @ AV pec 1910
sep 5 hele dag
sep
10
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
sep 10 hele dag
sep
12
za
3km van Willem de Weerdt @ DW loopschool
sep 12 hele dag
ET Harderwijk @ AV Athlos Harderwijk
sep 12 hele dag
sep
13
zo
Oethoesterloop @ Uithuizen
sep 13 hele dag
sep
15
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (3 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
sep 15 hele dag
sep
16
wo
EDM AV Flevo delta @ Dronten
sep 16 hele dag
sep
18
vr
Martini baanmarathon @ Groningen Atletiek
sep 18 hele dag
sep
19
za
Lus van Beckum
sep 19 hele dag
sep
20
zo
Twickelloop @ Running AcademyNL
sep 20 hele dag
sep
25
vr
5 en 3km BB Baanclassic @ BB lopers
sep 25 hele dag
sep
26
za
ET Zwolle Clubkamp @ AV pec 1910
sep 26 hele dag
Ren voor hun leven
sep 26 hele dag
SwimRun Nederland @ Stichting 40 Mijl
sep 26 hele dag
sep
30
wo
TU Twente Campusloop @ Kronos
sep 30 hele dag
okt
3
za
ET Nk Masters Hengelo @ MPM Hengelo
okt 3 – okt 4 hele dag
Rondje Lindewijk Wolvega @ Start 78
okt 3 hele dag
okt
4
zo
EDM AV Flevo delta @ Dronten
okt 4 hele dag
NK snelwandelen optie @ RWV
okt 4 hele dag
okt
7
wo
Baanloop Apeldoorn @ AV Veluwe
okt 7 hele dag
okt
8
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
okt 8 hele dag
okt
10
za
AH Elzinga Reest Run Halve Marathon Meppel @ AV de Sprinter
okt 10 hele dag
EDM AV Flevo delta @ Dronten
okt 10 hele dag
ET Dronten @ AV Flevo delta Dronten
okt 10 hele dag
okt
11
zo
Noorderfit Run @ AV Lionitas
okt 11 hele dag
Orderbos trail @ AV34
okt 11 hele dag
okt
18
zo
Ronde van Park Zestienhoven @ Roparun team 247: Tref & Co
okt 18 hele dag
Survivalrun Neede @ Stichting Survivalrun Neede
okt 18 hele dag
okt
24
za
Posbank Trail
okt 24 hele dag
okt
31
za
Dallirun @ AV de Gemzen
okt 31 hele dag
nov
7
za
Najaarsloop @ AV Cialfo
nov 7 hele dag
Zandenplasloop, Nunspeet @ Loopgroep 2000
nov 7 hele dag
nov
8
zo
(TCC) 1ste Dinkelloop 2020/2021 @ A.V. Iphitos
nov 8 hele dag
nov
12
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
nov 12 hele dag
nov
13
vr
Sponsorloop Stanislas College @ Locatie Pijnacker
nov 13 hele dag
nov
14
za
Crosscircuit van het Oosten: Rijssen @ AV Rijssen
nov 14 hele dag