Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

feb
24
zo
Zandstuve Bosloop XXL @ Vechtdal Crosscompetitie
feb 24 hele dag
mrt
2
za
NSK – Nederlandse Studenten Kampioenschap Indoor @ Omnisport
mrt 2 hele dag
mrt
3
zo
Nationale Pupillen indoor Omnisport @ Stichting Indoor Apeldoorn
mrt 3 hele dag
Rondje Goutum @ AV Lionitas
mrt 3 hele dag
Run Bike Run Lageveld @ TV Argo
mrt 3 hele dag
mrt
9
za
Crosscircuit van het Oosten: Goor @ AV Goor
mrt 9 hele dag
Ren voor hun leven
mrt 9 hele dag
mrt
14
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
mrt 14 hele dag
mrt
16
za
Kroeg tot Kroegloop @ Loopgroep Ruinerwold
mrt 16 hele dag
Leadax-Run @ AV de Gemzen
mrt 16 hele dag
Rusthoeveloop @ SV Putten
mrt 16 hele dag
mrt
19
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (1 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
mrt 19 hele dag
mrt
23
za
Gaanzeloop 2.0 @ EGVV
mrt 23 hele dag
Ladiesrun @ AV Rijssen
mrt 23 hele dag
mrt
24
zo
Run Bike Fun
mrt 24 hele dag
mrt
27
wo
TU Twente Campusloop @ Kronos
mrt 27 hele dag
mrt
30
za
4de Lageveld Loop Wierden @ AV Twenterand
mrt 30 hele dag
Condensloop @ AV Lionitas
mrt 30 hele dag
ET Zeewolde @ Zeewolde atletiek
mrt 30 hele dag
Halve Marathon Nunspeet @ Loopgroep 2000
mrt 30 hele dag
mrt
31
zo
Ronde van Park Zestienhoven @ Roparun team 247: Tref & Co
mrt 31 hele dag
apr
2
di
4 Mijl Hoogeveen @ HAC 63
apr 2 hele dag
apr
5
vr
ET Olympic moves Hoogeveen @ HAC 63 Hoogeveen
apr 5 hele dag
apr
6
za
ET Pupillen Dronten @ AV Flevo Delta Dronten
apr 6 hele dag
Kastelenloop Diepenheim Kinderrun @ AV Goor
apr 6 hele dag
apr
7
zo
Ekiden Zwolle @ AV PEC1910
apr 7 hele dag
Kastelenloop Diepenheim @ AV Goor
apr 7 hele dag
Westfriese Run Bike Run @ WF
apr 7 hele dag
apr
11
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
apr 11 hele dag
apr
13
za
Woldbergtrail @ start 78
apr 13 hele dag
apr
20
za
Jan van de Pol voorjaarsloop
apr 20 hele dag
apr
21
zo
Paasloop Lichtenvoorde @ Lopersgroep90
apr 21 hele dag
apr
22
ma
Bolswarder Paasloop @ LAB Bolsward
apr 22 hele dag
apr
27
za
Koningsloop Elburg @ Loopgroep 2000
apr 27 hele dag
Stadsloop Hattem @ DWLoopschool Hattem
apr 27 hele dag
apr
28
zo
Triami Triathlon Deventer @ Triami Triathlon vereniging
apr 28 hele dag
mei
1
wo
Baanloop Apeldoorn @ AV Veluwe
mei 1 hele dag
mei
3
vr
Westenholte loop @ Warmlopers
mei 3 hele dag
mei
4
za
4de Hunebedloop @ Borger
mei 4 hele dag
Zuidwoldercross @ Loopgroep Zuidwolde
mei 4 hele dag