Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

okt
4
vr
Asselse 2mijl @ AV 34
okt 4 hele dag
okt
5
za
ET clubkampioenschappen Atletics/Spurt/AVSalland en ACO @ Nijverdal
okt 5 hele dag
Onderdijksrun Kampen @ Onderdijk
okt 5 hele dag
Rondje Lindewijk Wolvega @ Start 78
okt 5 hele dag
okt
6
zo
Bikkelloop Zuidwolde @ Zuidwolde
okt 6 hele dag
ET Clubkampioenschapen Deventer @ AV daventria Deventer
okt 6 hele dag
Memorial Saskia’s Seven EDM @ Flevo Delta
okt 6 hele dag
okt
10
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
okt 10 hele dag
okt
12
za
1ste Lageveld Loop Wierden @ AV Twenterand
okt 12 hele dag
Clubkampioenschap Flevo Delta EDM @ Flevo Delta
okt 12 hele dag
ET Clubkampioenschappen Zwolle @ AV PEC 1910 Zwolle
okt 12 – okt 13 hele dag
Prattenburgrun @ VAV Veenendaal
okt 12 hele dag
Rusthoeveloop @ SV Putten
okt 12 hele dag
okt
13
zo
Herfstloop @ AC TION
okt 13 hele dag
Noorderfit Run @ AV Lionitas
okt 13 hele dag
Unicefloop Westfriesland @ Enkhuizen
okt 13 hele dag
okt
19
za
Oldemeijercross @ Vechtdal Crosscompetitie
okt 19 hele dag
okt
20
zo
Bork Stuifzandrun @ HAC 63
okt 20 hele dag
Jongkind-Loop @ Lattrop-Breklenkamp
okt 20 hele dag
okt
26
za
Dallirun @ AV de Gemzen
okt 26 hele dag
Posbank Trail
okt 26 hele dag
okt
27
zo
Winterloop 1 2019/2020 @ AV Horror
okt 27 hele dag
nov
2
za
Aco van Elderen Lemelerbergloop @ Gerrit Voortman
nov 2 hele dag
Najaarsloop @ AV Cialfo
nov 2 hele dag
nov
9
za
Crosscircuit van het Oosten: Rijssen @ AV Rijssen
nov 9 hele dag
Zandenplasloop, Nunspeet @ Loopgroep 2000
nov 9 hele dag
nov
10
zo
(TCC) 1ste Dinkelloop 2019/2020 @ A.V. Iphitos
nov 10 hele dag
Oosterbosrun @ Loopgroep Noord Nederland
nov 10 hele dag
Wielentrail @ AV Lionitas
nov 10 hele dag
nov
14
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
nov 14 hele dag
nov
15
vr
Sponsorloop Stanislas College @ Locatie Pijnacker
nov 15 hele dag
nov
16
za
Zwarte Dennencross @ AG '85
nov 16 hele dag
nov
17
zo
Bommelasloop @ Recreatie Sport Twente
nov 17 hele dag
Graef Castricum Trail @ Uilekiek Horex Sports & Events
nov 17 hele dag
nov
23
za
ET Koninklijke van der Most Indoor @ de Gemzen
nov 23 hele dag
nov
24
zo
(TCC) Bovenbergloop @ AV Goor
nov 24 hele dag
Sint Nicolaasloop Zwolle @ Loopgroep Zwolle
nov 24 hele dag
nov
25
ma
Sinterklaasloop Bolsward @ LAB
nov 25 hele dag
nov
30
za
ET Indoor Hoogeveen @ Hac 63
nov 30 hele dag
Sintloop Heerde @ AV de Gemzen
nov 30 hele dag