Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

feb
2
zo
Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden @ AV Lionitas
feb 2 hele dag
Winterloop 4 2019/2020 @ AV Horror
feb 2 hele dag
feb
8
za
Cross circuit van het Oosten: Lageveldcross @ AV Twenterand
feb 8 hele dag
feb
16
zo
Engbergenloop @ Atletico 73
feb 16 hele dag
Leestencross @ AV Veluwe
feb 16 hele dag
Wijcktrail @ Uilekiek Horex Sports & Events
feb 16 hele dag
feb
29
za
Aco van Elderen Crossloop @ Vechtdal Crosscompetitie
feb 29 hele dag
ET NSK – Nederlandse Studenten Kampioenschap Indoor 2020 @ Omnisport
feb 29 hele dag
Rusthoeveloop @ SV Putten
feb 29 hele dag
mrt
1
zo
Halve van Vroomshoop @ Loopgroep de Zandstuve
mrt 1 hele dag
mrt
7
za
Crosscircuit van het Oosten: Goor @ AV Goor
mrt 7 hele dag
Hemmense Boscross @ Hemmen
mrt 7 hele dag
mrt
8
zo
Nationale Pupillen indoor Omnisport 2020 @ Stichting Indoor Apeldoorn
mrt 8 hele dag
Rondje Goutum @ AV Lionitas
mrt 8 hele dag
Run Bike Run Lageveld @ TV Argo
mrt 8 hele dag
jun
20
za
5 km BB clubkampioenschap @ BB lopers
jun 20 hele dag
jul
10
vr
ET Utrecht Trackmeeting 4 @ atletiekbaan utrecht maarschalkerweerd
jul 10 hele dag
aug
1
za
Popup Trailrun
aug 1 hele dag
aug
28
vr
ET Utrecht Trackmeeting (afgelast inverband NK Atletiek) @ atletiekbaan utrecht maarschalkerweerd
aug 28 hele dag
aug
29
za
Clubkampioenschap 10km @ BB lopers
aug 29 hele dag
sep
12
za
3km van Willem de Weerdt @ DW loopschool
sep 12 hele dag
ET Harderwijk @ AV Athlos Harderwijk
sep 12 hele dag
sep
15
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (3 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
sep 15 hele dag
sep
16
wo
EDM AV Flevo delta @ Dronten
sep 16 hele dag
sep
17
do
Baanloop 10km @ GAC Hilversum
sep 17 hele dag
sep
18
vr
Martini baanmarathon @ Groningen Atletiek
sep 18 hele dag
sep
19
za
Heideloop
sep 19 hele dag
sep
20
zo
Twickelloop @ Running AcademyNL
sep 20 hele dag
sep
25
vr
5 en 3km BB Baanclassic @ BB lopers
sep 25 hele dag
sep
26
za
ET Zwolle Clubkamp @ AV pec 1910
sep 26 hele dag
SwimRun Nederland @ Stichting 40 Mijl
sep 26 hele dag
sep
30
wo
TU Twente Campusloop @ Kronos
sep 30 hele dag
okt
3
za
ET Nk Masters Hengelo @ MPM Hengelo
okt 3 – okt 4 hele dag
okt
7
wo
Baanloop Apeldoorn @ AV Veluwe
okt 7 hele dag
okt
8
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
okt 8 hele dag
okt
10
za
EDM AV Flevo delta @ Dronten
okt 10 hele dag
ET Dronten @ AV Flevo delta Dronten
okt 10 hele dag
okt
11
zo
Orderbos trail @ AV34
okt 11 hele dag