Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

sep
2
zo
Ketelhavenloop @ Loopgroep Ketelhaven
sep 2 hele dag
Vooroeverloop Enkhuizen @ Loopgroep Medemblik
sep 2 hele dag
sep
3
ma
Oranjeloop Nieuwleusen @ AG85
sep 3 hele dag
sep
4
di
Westerbergen Summertrail @ Runnersworld Hoogeveen
sep 4 hele dag
sep
7
vr
Stoomtramloop 2019 @ Loopgroep Medemblik
sep 7 hele dag
sep
8
za
Run voor Berkenstein @ VPTZ Berkenstein
sep 8 hele dag
sep
9
zo
Albert Eisingloop Dalen @ Stichting Promotie Dalen
sep 9 hele dag
MS Motion Utrecht editie @ MS Fonds
sep 9 hele dag
Noorderfit Run @ AV Lionitas
sep 9 hele dag
sep
13
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
sep 13 hele dag
sep
14
vr
Pesserrun Hoogeveen @ de Pesse, Hoogeveen
sep 14 hele dag
sep
15
za
ET Zwolle Medaillewedstrijd pupillen @ AV PEC 1910 Zwolle
sep 15 hele dag
Hoenwaardrun Hattem @ DWLoopschool Hattem
sep 15 hele dag
sep
16
zo
Twickelloop @ Running AcademyNL
sep 16 hele dag
sep
18
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (3 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
sep 18 hele dag
sep
19
wo
Rabo record wedstrijden @ Av de Gemzen
sep 19 hele dag
sep
20
do
Slingerwedstrijd – 5 @ AV PEC1910
sep 20 hele dag
sep
21
vr
Martini baanmarathon @ Groningen Atletiek
sep 21 hele dag
sep
23
zo
Cityrun Nijverdal @ AV Atletcs
sep 23 hele dag
Dirty Monkeyrun Gramsbergen @ Combibaan Gramsbergen
sep 23 hele dag
sep
29
za
Zandstuve Bosloop @ Vechtdal Crosscompetitie
sep 29 hele dag
sep
30
zo
Almelo Alleeloop @ Sportbedrijf Almelo
sep 30 hele dag
okt
5
vr
Asselse 2mijl @ AV 34
okt 5 hele dag
okt
6
za
Brekeld Runners Trail @ AV Rijssen
okt 6 hele dag
Onderdijksrun Kampen @ Onderdijk
okt 6 hele dag
Rondje Lindewijk Wolvega @ Start 78
okt 6 hele dag
ET clubkampioenschappen Atletics/Spurt/AVSalland en ACO (Hardenberg)
okt 6 @ 10:59 – 11:59
okt
7
zo
Bikkelloop Zuidwolde @ Zuidwolde
okt 7 hele dag
ET AV daventria deventer @ AV Daventria Deventer
okt 7 hele dag
Memorial Saskia’s Seven EDM @ Flevo Delta
okt 7 hele dag
Unicefloop Westfriesland @ Enkhuizen
okt 7 hele dag
okt
11
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
okt 11 hele dag
okt
13
za
1ste Lageveld Loop Wierden @ AV Twenterand
okt 13 hele dag
CLubkampioenschap Flevo Delta EDM @ Flevo Delta
okt 13 hele dag
Prattenburgrun @ VAV Veenendaal
okt 13 hele dag
Rusthoeveloop @ SV Putten
okt 13 hele dag
okt
14
zo
10e Nadine Ok Run @ Scharwoude
okt 14 hele dag
Herfstloop @ AC TION
okt 14 hele dag
okt
20
za
Oldemeijercross @ Vechtdal Crosscompetitie
okt 20 hele dag