Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

sep
19
do
Hoenwaardrun Hattem @ DWLoopschool Hattem
sep 19 hele dag
sep
22
zo
Cityrun Nijverdal @ AV Atletcs
sep 22 hele dag
sep
29
zo
Almelo Alleeloop @ Sportbedrijf Almelo
sep 29 hele dag
Run Bike Run Tilburg @ RBR Tilburg
sep 29 hele dag
okt
2
wo
Baanloop Apeldoorn @ AV Veluwe
okt 2 hele dag
okt
4
vr
Asselse 2mijl @ AV 34
okt 4 hele dag
okt
5
za
Blokkie Umme @ Bergentheim
okt 5 hele dag
Onderdijksrun Kampen @ Onderdijk
okt 5 hele dag
Rondje Lindewijk Wolvega @ Start 78
okt 5 hele dag
okt
6
zo
Bikkelloop Zuidwolde @ Zuidwolde
okt 6 hele dag
okt
10
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
okt 10 hele dag
okt
12
za
Prattenburgrun @ VAV Veenendaal
okt 12 hele dag
okt
13
zo
Herfstloop @ AC TION
okt 13 hele dag
Noorderfit Run @ AV Lionitas
okt 13 hele dag
Unicefloop Westfriesland @ Enkhuizen
okt 13 hele dag
okt
19
za
Oldemeijercross @ Vechtdal Crosscompetitie
okt 19 hele dag
okt
20
zo
Bork Stuifzandrun @ HAC 63
okt 20 hele dag
Jongkind-Loop @ Lattrop-Breklenkamp
okt 20 hele dag
okt
26
za
Dallirun @ AV de Gemzen
okt 26 hele dag
Posbank Trail
okt 26 hele dag
nov
2
za
Najaarsloop @ AV Cialfo
nov 2 hele dag
nov
9
za
Crosscircuit van het Oosten: Rijssen @ AV Rijssen
nov 9 hele dag
Zandenplasloop, Nunspeet @ Loopgroep 2000
nov 9 hele dag
nov
10
zo
(TCC) 1ste Dinkelloop 2019/2020 @ A.V. Iphitos
nov 10 hele dag
Wielentrail @ AV Lionitas
nov 10 hele dag
nov
14
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
nov 14 hele dag
nov
16
za
Zwarte Dennencross @ AG '85
nov 16 hele dag
nov
17
zo
Bommelasloop @ Recreatie Sport Twente
nov 17 hele dag
Graef Castricum Trail @ Uilekiek Horex Sports & Events
nov 17 hele dag
nov
24
zo
(TCC) Bovenbergloop @ AV Goor
nov 24 hele dag
Sint Nicolaasloop Zwolle @ Loopgroep Zwolle
nov 24 hele dag
nov
25
ma
Sinterklaasloop Bolsward @ LAB
nov 25 hele dag
nov
30
za
Sintloop Heerde @ AV de Gemzen
nov 30 hele dag
dec
1
zo
Snertloop @ Loopgroep de Lutte
dec 1 hele dag
dec
8
zo
Abdijloop Aduard @ Aduard
dec 8 hele dag
dec
12
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
dec 12 hele dag
dec
14
za
Crosscircuit van het Oosten, Nijverdal @ Wilgenwaerd
dec 14 hele dag
dec
15
zo
(TCC) Wintercross Eibergen @ ASV Eibergen
dec 15 hele dag
dec
17
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (4 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
dec 17 hele dag
dec
21
za
De Krim Dorpsloop @ Loopgroep de Krim
dec 21 hele dag