Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

mei
14
di
Voorjaarsloop @ AV Cialfo
mei 14 hele dag
mei
18
za
Hardenberg Cityrun @ Spurt '88
mei 18 hele dag
mei
19
zo
Bornse Matenloop @ Prigge
mei 19 hele dag
mei
23
do
Wärtsila Power Run @ AV Isala
mei 23 hele dag
mei
25
za
5de Brooklandrun Bornebroek @ Osteopathie Winters
mei 25 hele dag
mei
26
zo
Eiberrun Eibergen @ ASV Eibergen
mei 26 hele dag
mei
29
wo
Simone FM Uursloop @ HAC 63
mei 29 hele dag
jun
2
zo
Drie dorpenloop Kortenhoef @ SV Graveland
jun 2 hele dag
jun
5
wo
Lus van Akkrum @ Luscommisie van de Utingeradeelha
jun 5 hele dag
Rode loper @ LSV Invictus
jun 5 hele dag
jun
8
za
10 Venenloop @ HAC 63
jun 8 hele dag
28ste OLAT Internationaal Wandelevenement @ OLAT / AV Weert
jun 8 – jun 9 hele dag
jun
12
wo
Potmarge Run @ AV Lionitas
jun 12 hele dag
jun
14
vr
Rijsserbergloop @ AV Rijssen
jun 14 hele dag
jun
15
za
Kroondomeinloop @ AV Veluwe
jun 15 hele dag
Rundeloop Zwartemeer @ Rundeloop Zwartemeer
jun 15 hele dag
Targetsprint @ Schietvereniging Baarn & Omstreken
jun 15 hele dag
jun
18
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (2 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
jun 18 hele dag
jun
19
wo
Munnikenslag, Rouveen @ AV de Sprinter
jun 19 hele dag
jun
21
vr
Banthum loop @ Bergentheim
jun 21 hele dag
Haastrechtloop @ Stichting Haastrechtloop
jun 21 hele dag
jun
22
za
Rabo Zomeravondloop @ Avanti Wilskracht
jun 22 hele dag
Surfplas Run @ Runnersworld Hoogeveen
jun 22 hele dag
jun
23
zo
Run Bike Run Deurningen @ RBR Deurningen
jun 23 hele dag
Run van Roden @ Loopgroep Roden
jun 23 hele dag
jun
26
wo
Boeskoolloop @ Oldenzaal
jun 26 hele dag
jun
28
vr
Grachtenloop Bolsward @ Lange Afstandlopers Bolsward
jun 28 hele dag
Zwartewaterlandloop @ Zwarsluizer Zaterdagen
jun 28 hele dag
jun
29
za
Dijkrunnersloop @ Dodewaard
jun 29 hele dag
Halve Marathon Ommen @ Atletiekclub Ommen
jun 29 hele dag
jun
30
zo
Coevorder Grachtenloop @ Loopgroep Coda
jun 30 hele dag
jul
2
di
Reggesteijn Obstacle Run dag 1 @ CSG Reggesteyn
jul 2 hele dag
jul
3
wo
Reggesteijn Obstacle Run dag 2 @ CSG Reggesteyn
jul 3 hele dag
jul
5
vr
Ronde van de Blesse optie
jul 5 hele dag
jul
6
za
Dorpsloop de Lutte @ Loopgroep de Lutte
jul 6 hele dag
jul
10
wo
Westerbergen Summertrail @ Runnersworld Hoogeveen
jul 10 hele dag
jul
14
zo
Farmstacle Run Heino
jul 14 hele dag
aug
7
wo
Groene Ster Avondloop @ AV Lionitas
aug 7 hele dag
aug
14
wo
KemVeldloop @ Tilligte
aug 14 hele dag
aug
24
za
RunXloop @ AV Veluwe
aug 24 hele dag