Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

okt
6
zo
ET Clubkampioenschapen Deventer @ AV daventria Deventer
okt 6 hele dag
Memorial Saskia’s Seven EDM @ Flevo Delta
okt 6 hele dag
okt
8
di
EDM AV Flevo delta @ Dronten
okt 8 hele dag
okt
10
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
okt 10 hele dag
okt
12
za
1ste Lageveld Loop Wierden @ AV Twenterand
okt 12 hele dag
Clubkampioenschap Flevo Delta EDM @ Flevo Delta
okt 12 hele dag
ET Clubkampioenschappen Zwolle @ AV PEC 1910 Zwolle
okt 12 – okt 13 hele dag
Prattenburgrun @ VAV Veenendaal
okt 12 hele dag
okt
13
zo
Herfstloop @ AC TION
okt 13 hele dag
Noorderfit Run @ AV Lionitas
okt 13 hele dag
Unicefloop Westfriesland @ Enkhuizen
okt 13 hele dag
okt
19
za
Oldemeijercross @ Vechtdal Crosscompetitie
okt 19 hele dag
okt
20
zo
Bork Stuifzandrun @ HAC 63
okt 20 hele dag
Jongkind-Loop @ Lattrop-Breklenkamp
okt 20 hele dag
okt
26
za
Dallirun @ AV de Gemzen
okt 26 hele dag
Posbank Trail
okt 26 hele dag
nov
2
za
Najaarsloop @ AV Cialfo
nov 2 hele dag
nov
9
za
Crosscircuit van het Oosten: Rijssen @ AV Rijssen
nov 9 hele dag
Zandenplasloop, Nunspeet @ Loopgroep 2000
nov 9 hele dag
nov
10
zo
(TCC) 1ste Dinkelloop 2019/2020 @ A.V. Iphitos
nov 10 hele dag
Wielentrail @ AV Lionitas
nov 10 hele dag
nov
14
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
nov 14 hele dag
nov
16
za
Zwarte Dennencross @ AG '85
nov 16 hele dag
nov
17
zo
Bommelasloop @ Recreatie Sport Twente
nov 17 hele dag
Graef Castricum Trail @ Uilekiek Horex Sports & Events
nov 17 hele dag
nov
23
za
ET Koninklijke van der Most Indoor @ de Gemzen
nov 23 hele dag
nov
24
zo
(TCC) Bovenbergloop @ AV Goor
nov 24 hele dag
Sint Nicolaasloop Zwolle @ Loopgroep Zwolle
nov 24 hele dag
nov
25
ma
Sinterklaasloop Bolsward @ LAB
nov 25 hele dag
nov
30
za
Sintloop Heerde @ AV de Gemzen
nov 30 hele dag
dec
1
zo
Snertloop @ Loopgroep de Lutte
dec 1 hele dag
dec
8
zo
Abdijloop Aduard @ Aduard
dec 8 hele dag
dec
12
do
AV PEC1910 5km Baanloop @ AV PEC1910
dec 12 hele dag
dec
14
za
Crosscircuit van het Oosten, Nijverdal @ Wilgenwaerd
dec 14 hele dag
dec
15
zo
(TCC) Wintercross Eibergen @ ASV Eibergen
dec 15 hele dag
dec
17
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (4 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
dec 17 hele dag
dec
21
za
De Krim Dorpsloop @ Loopgroep de Krim
dec 21 hele dag
dec
22
zo
Winter Step One Loop Borne @ BVV Borne
dec 22 hele dag
dec
29
zo
Keiloop @ SC Meddo
dec 29 hele dag
dec
31
di
(TCC) 44ste Oudejaarscross in het Nijerees/Almelo @ AV Sisu
dec 31 hele dag