Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

jan
28
zo
Ambtenarencross Noord Nederland @ Ambtenarencross Noord
jan 28 hele dag
feb
4
zo
Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden @ AV Lionitas
feb 4 hele dag
Winterloop 4 2017/2018 @ AV Horror
feb 4 hele dag
feb
10
za
Cross circuit van het Oosten: Lageveldcross @ AV Twenterand
feb 10 hele dag
feb
11
zo
Leestencross @ AV Veluwe
feb 11 hele dag
feb
17
za
Aco van Elderen Crossloop @ Vechtdal Crosscompetitie
feb 17 hele dag
mrt
4
zo
Rondje Goutum @ AV Lionitas
mrt 4 hele dag
Run Bike Run Lageveld @ TV Argo
mrt 4 hele dag
mrt
10
za
Crosscircuit van het Oosten: Goor @ AV Goor
mrt 10 hele dag
mrt
17
za
2de Lageveld Loop Wierden @ AV Twenterand
mrt 17 hele dag
Euroma Kruidenloop @ AV de Gemzen
mrt 17 hele dag
Kroeg tot Kroegloop @ Loopgroep Ruinerwold
mrt 17 hele dag
mrt
24
za
Gaanzeloop 2.0 @ EGVV
mrt 24 hele dag
Ladiesrun @ AV Rijssen
mrt 24 hele dag
mrt
25
zo
Ekiden Zwolle @ AV PEC1910
mrt 25 hele dag
mrt
28
wo
TU Twente Campusloop @ Kronos
mrt 28 hele dag
mrt
31
za
Condensloop @ AV Lionitas
mrt 31 hele dag
Zuudwolderig Viaductenloop @ HAC '63
mrt 31 hele dag
apr
1
zo
Paasloop Lichtenvoorde @ Lopersgroep90
apr 1 hele dag
apr
2
ma
Bolswarder Paasloop @ LAB Bolsward
apr 2 hele dag
Ronde van Park Zestienhoven @ Roparun team 247: Tref & Co
apr 2 hele dag
apr
3
di
4 Mijl Hoogeveen @ HAC 63
apr 3 hele dag
apr
7
za
Halve Marathon Nunspeet @ Loopgroep 2000
apr 7 hele dag
Halve Marathon Ommen @ Atletiekclub Ommen
apr 7 hele dag
apr
14
za
3de Lageveld Loop Wierden @ AV Twenterand
apr 14 hele dag
Kastelenloop Diepenheim Kinderrun @ AV Goor
apr 14 hele dag
apr
15
zo
Kastelenloop Diepenheim @ AV Goor
apr 15 hele dag
apr
21
za
Jan van de Pol voorjaarsloop
apr 21 hele dag
apr
27
vr
Koningsloop Elburg @ Loopgroep 2000
apr 27 hele dag
Stadsloop Hattem @ DWLoopschool Hattem
apr 27 hele dag
apr
29
zo
Triami Triathlon Deventer @ Triami Triathlon vereniging
apr 29 hele dag
mei
5
za
Bevrijdingsloop Holten @ AV Holten
mei 5 hele dag
Zuidwoldercross @ Loopgroep Zuidwolde
mei 5 hele dag
mei
12
za
Trailrun Wezep in Hattem @ Trialrun Wezep
mei 12 hele dag
mei
16
wo
Erflanden run @ Lamko Hulzebos
mei 16 hele dag
mei
19
za
Hardenberg Cityrun @ Spurt '88
mei 19 hele dag
RWV Wandelevenement 24 uur @ Rotterdamse wandelsport vereniging
mei 19 – mei 20 hele dag
mei
21
ma
Abdijloop Aduard @ Aduard
mei 21 hele dag
mei
23
wo
Wisentloop Dronten @ AV FlevoDelta
mei 23 hele dag
mei
25
vr
AA Landenlooop @ AV PEC1910
mei 25 hele dag