Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

jun
22
vr
Banthum loop @ Bergentheim
jun 22 hele dag
jun
23
za
Dijkrunnersloop @ Dodewaard
jun 23 hele dag
ET Heerde 3e Junioren Medaillewedstrijd @ AV Gemzen Heerde
jun 23 hele dag
Rabo Zomeravondloop @ Avanti Wilskracht
jun 23 hele dag
Surfplas Run @ Runnersworld Hoogeveen
jun 23 hele dag
jun
24
zo
Coevorder Grachtenloop @ Loopgroep Coda
jun 24 hele dag
jun
29
vr
Grachtenloop Bolsward @ Lange Afstandlopers Bolsward
jun 29 hele dag
jul
1
zo
Run Bike Fun
jul 1 hele dag
jul
3
di
Reggesteijn Obstacle Run dag 1 @ CSG Reggesteyn
jul 3 hele dag
jul
4
wo
Klepperstadloop, Hardenberg @ Spurt 88
jul 4 hele dag
Reggesteijn Obstacle Run dag 2 @ CSG Reggesteyn
jul 4 hele dag
jul
5
do
Slingerwedstrijd – 4 @ AV PEC1910
jul 5 hele dag
Wiekloop, de Wijk @ Reestrunners
jul 5 hele dag
Wiekloop, de Wijk @ Reestrunners | De Wijk | Drenthe | Nederland

k

jul
6
vr
Zwartewaterlandloop @ Zwarsluizer Zaterdagen
jul 6 hele dag
jul
7
za
Dogsurvivalrun @ Stichting Dogsurvival Zeewolde
jul 7 hele dag
jul
13
vr
ET Lopersavond Start 78 Steenwijk @ AV Start 78 Steenwijk
jul 13 hele dag
jul
14
za
Dorpsloop de Lutte @ Loopgroep de Lutte
jul 14 hele dag
Singelloop Hollandscheveld @ De Snelle Rakkers
jul 14 hele dag
jul
22
zo
Farmstacle Run Heino
jul 22 hele dag
jul
25
wo
Westerbergen Summertrail @ Runnersworld Hoogeveen
jul 25 hele dag
aug
8
wo
Groene Ster Avondloop @ AV Lionitas
aug 8 hele dag
aug
18
za
Runnersworldloop @ AV Veluwe
aug 18 hele dag
aug
22
wo
4 Mijl van Staphorst @ Loopgroep AG 85
aug 22 hele dag
KemVeldloop @ Tilligte
aug 22 hele dag
aug
24
vr
Baanloop 10km @ GAC Hilversum
aug 24 hele dag
Zandstrooisterloop @ loopgroep Schoonebeek
aug 24 hele dag
aug
25
za
Aquaklimcross @ Sibculo
aug 25 hele dag
Triathlon Bathmen @ Zwembad Looermark
aug 25 hele dag
aug
26
zo
Boeskoolloop @ Oldenzaal
aug 26 hele dag
aug
27
ma
Gramsbergen Lichtstadloop @ MM Runevents
aug 27 hele dag
aug
29
wo
Alkeloop Alteveer @ HAC 63
aug 29 hele dag
sep
1
za
Cityrun Goor @ AV Atletcs
sep 1 hele dag
Dijkhuizenrun @ Loopgroep Ruinerwold
sep 1 hele dag
ET AV daventria deventer @ AV Daventria Deventer
sep 1 hele dag
sep
2
zo
Ketelhavenloop @ Loopgroep Ketelhaven
sep 2 hele dag
Vooroeverloop Enkhuizen @ Loopgroep Medemblik
sep 2 hele dag
sep
3
ma
Oranjeloop Nieuwleusen @ AG85
sep 3 hele dag
sep
8
za
ET AV Rijssen pupillenwedstrijd @ AV Rijssen
sep 8 hele dag
Run voor Berkenstein @ VPTZ Berkenstein
sep 8 hele dag