Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

nov
27
zo
(TCC) Hessenheemcross @ AV Goor
nov 27 hele dag
nov
28
ma
Sinterklaasloop Bolsward @ LAB
nov 28 hele dag
dec
3
za
Sintloop Heerde @ AV de Gemzen
dec 3 hele dag
dec
4
zo
Snertloop @ Loopgroep de Lutte
dec 4 hele dag
dec
10
za
BVC 2 – Wageningen @ AV Pallas
dec 10 hele dag
Crosscircuit van het Oosten, Nijverdal @ Wilgenwaerd
dec 10 hele dag
Koude Polderloop Nijkerk @ Loopgroep 2000
dec 10 hele dag
dec
11
zo
BCL loop @ AV Lionitas
dec 11 hele dag
Verhoeven Groen Cross en tevens Open Noordelijke kampioenschappen @ Loopgroep Invictus
dec 11 hele dag
dec
17
za
GOK/ Wythemerplas Cross @ AV PEC1910
dec 17 hele dag
Santa Sandur Run @ Levels Emmen
dec 17 hele dag
dec
18
zo
(TCC) Wintercross Eibergen @ ASV Eibergen
dec 18 hele dag
Winter Step One Loop Borne @ BVV Borne
dec 18 hele dag
dec
20
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (4 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
dec 20 hele dag
dec
24
za
Winterloop @ SV Putten
dec 24 hele dag
dec
26
ma
Kerstcrossloop @ boekelolopers
dec 26 hele dag
Kerstloop SV ’s Graveland @ Sportvereniging 's Graveland
dec 26 hele dag
Kerstloop SV 's Graveland @ Sportvereniging 's Graveland | 's-Graveland | Noord-Holland | Nederland

Zaterdag 26 december 2016 wordt de traditionele Kerstloop gehouden bij de s.v. ‘s-Graveland. De start is om 10.30 uur en inschrijven kan vanaf 9.30 uur of nog makkelijker: op internet via www.inschrijven.nl. De afstand van de Kerstloop is 7,5 km. en voor de kinderen tot en met 12 jaar is er een recreatieloopje over iets meer dan 2 km. Zij starten kort nadat de grote loop is vertrokken.

dec
27
di
Henk tot Henk loop @ Marknesse- Luttelgeest
dec 27 hele dag
dec
28
wo
Klompenrace Rouveen @ Zonuendan
dec 28 hele dag
dec
29
do
Verlichte Cross @ AV de Gemzen
dec 29 hele dag
dec
31
za
Oliebollenloop Hasselt @ Trainingsgroep Het Zwartewater
dec 31 hele dag
jan
7
za
Aalden Rondomme @ Stichting Aaldenromme
jan 7 hele dag
BVC 3 – Ede @ AV Pallas
jan 7 hele dag
Midwinterloop Vaassen @ CSV Vios
jan 7 hele dag
jan
8
zo
(TCC) Nieuwjaarscross Nijerees/Almelo @ AV Sisu
jan 8 hele dag
Douwe Kleefstraloop @ AV Lionitas
jan 8 hele dag
KroeseWevers Cross Winterswijk @ AV Archeus
jan 8 hele dag
jan
14
za
Crosscircuit van het Oosten: Zuurbergcross @ AV Holten
jan 14 hele dag
VCC Zandstuve Bosloop @ Vechtdal Crosscompetitie
jan 14 hele dag
jan
15
zo
Schelfhorstparkrun @ Stichting Schelfhorstpark
jan 15 hele dag
jan
22
zo
(TCC) Rutbeekcross @ AC Tion
jan 22 hele dag
jan
29
zo
Amersfoortse Bergcross @ AV Altis
jan 29 hele dag
feb
4
za
BVC 4 – Rhenen @ Arena Atletiek
feb 4 hele dag
feb
5
zo
Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden @ AV Lionitas
feb 5 hele dag
feb
11
za
Valentijn Cross (Cross circuit van het Oosten) @ AV Twenterand
feb 11 hele dag
feb
26
zo
(TCC) Dinkelcross @ A.V. Iphitos
feb 26 hele dag
mrt
4
za
VCC Aco van Elderen Crossloop @ Vechtdal CrossCircuit
mrt 4 hele dag
mrt
5
zo
Rondje Goutum @ AV Lionitas
mrt 5 hele dag
mrt
11
za
Crosscircuit van het Oosten: Hessenheemcross @ AV Goor
mrt 11 hele dag
mrt
18
za
VCC Oldemeijercross @ Vechtdal CrossCircuit
mrt 18 hele dag