Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

mrt
9
za
VCC Aco van Elderen Crossloop @ Vechtdal CrossCircuit
mrt 9 hele dag
mrt
17
zo
Halve van Vroomshoop @ Loopgroep de Zandstuve
mrt 17 hele dag
Schelfhorstparkrun @ Stichting Schelfhorstpark
mrt 17 hele dag
mrt
23
za
Gaanzeloop 2.0 @ EGVV
mrt 23 hele dag
NSK Ekiden @ Kronos
mrt 23 hele dag
VCC Oldemeijercross @ Vechtdal CrossCircuit
mrt 23 hele dag
mrt
30
za
NK Duathlon @ Nederlandse Triathlon Bond
mrt 30 hele dag
apr
5
vr
Scholenloop 800m @ Ommen
apr 5 hele dag
apr
6
za
Condensloop @ AV Lionitas
apr 6 hele dag
De Betuwe Run @ Betuwe team 356
apr 6 hele dag
apr
7
zo
Ekiden Zwolle @ AV PEC1910
apr 7 hele dag
Westfriese Run Bike Run @ WF
apr 7 hele dag
apr
9
di
4 Mijl Hoogeveen @ HAC 63
apr 9 hele dag
apr
10
wo
TU Twente Campusloop @ Kronos
apr 10 hele dag
apr
20
za
LIV Halve Marathon van Nieuwleusen @ Loopgroep AG 85
apr 20 hele dag
Woldbergtrail @ start 78
apr 20 hele dag
apr
21
zo
Rondom de Heerlijkheid Run @ heerlijkheid Eck en Wiel
apr 21 hele dag
apr
27
za
Beiler Koningsloop @ Loopgroep Beilen
apr 27 hele dag
Stadsloop Hattem @ DWLoopschool Hattem
apr 27 hele dag
mei
5
zo
Muur van Emmen @ Actie voor KiKa
mei 5 hele dag
mei
12
zo
De Dikke Tien @ Feerwerd
mei 12 hele dag
mei
15
wo
Erflanden run @ Wijk Erflanden
mei 15 hele dag
mei
18
za
Hardenberg Cityrun @ Spurt '88
mei 18 hele dag
RWV Wandelevenement 24 uur @ Rotterdamse wandelsport vereniging
mei 18 – mei 19 hele dag
mei
22
wo
Baanloop Voorjaar @ AV Veluwe
mei 22 hele dag
jun
1
za
Kastelenloop Diepenheim @ AV Goor
jun 1 hele dag
jun
2
zo
Drie dorpenloop Kortenhoef @ SV Graveland
jun 2 hele dag
Eiberrun Eibergen @ ASV Eibergen
jun 2 hele dag
jun
5
wo
Lus van Akkrum @ Luscommisie van de Utingeradeelha
jun 5 hele dag
jun
8
za
Kroondomeintrail @ AV Veluwe
jun 8 hele dag
jun
9
zo
KinderTriathlon Leidsche Rijn @ Stichting Kindertriathlon
jun 9 hele dag
NK Snelwandelen 20km @ RWV
jun 9 hele dag
Obbink Run @ AV Archeus
jun 9 hele dag
jun
16
zo
Survivalrun Harreveld @ Stichting Survival Harreveld
jun 16 hele dag
jun
19
wo
Munnikenslag, Rouveen @ AV de Sprinter
jun 19 hele dag
jun
21
vr
Banthum loop @ Bergentheim
jun 21 hele dag
jun
23
zo
Run Bike Run Deurningen @ RBR Deurningen
jun 23 hele dag
jun
28
vr
Zwartewaterlandloop @ Zwarsluizer Zaterdagen
jun 28 hele dag
jun
29
za
Cross Triathlon Zweelo @ Zwembad Zweelo
jun 29 hele dag
Halve Marathon Ommen @ Atletiekclub Ommen
jun 29 hele dag