Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

okt
1
za
ET clubkampioenschappen Atletics/Spurt/AVSalland en ACO @ Hardenberg
okt 1 hele dag
Onderdijksrun Kampen @ Onderdijk
okt 1 hele dag
Rondje Lindewijk Wolvega @ Start 78
okt 1 hele dag
okt
2
zo
ET Clubkampioenschap AV Daventria
okt 2 hele dag
Marathon Nationaal Landschap Winterswijk @ St. Marathon NL Winterswijk
okt 2 hele dag
NK Snelwandelen 50km @ RWV
okt 2 hele dag
Obstacle run Broekland
okt 2 hele dag
okt
5
wo
Baanloop Apeldoorn @ AV Veluwe
okt 5 hele dag
okt
8
za
ET av de Gemzen Heerde clubkampioenschap
okt 8 hele dag
Prattenburgrun @ VAV Veenendaal
okt 8 hele dag
VENOseloop @ Vollenhove
okt 8 hele dag
okt
9
zo
Aeresfit Run @ AV Lionitas
okt 9 hele dag
Herfstloop @ AC TION
okt 9 hele dag
Werpkamp @ Start 78
okt 9 hele dag
okt
15
za
Wolderwijdloop, Zeewolde @ Loopgroep 2000
okt 15 hele dag
okt
29
za
BVC 1 – Veenendaal @ VAV
okt 29 hele dag
Posbank trail
okt 29 hele dag
nov
5
za
Najaarsloop @ AV Cialfo
nov 5 hele dag
VCC Lemelerbergloop @ Vechtdal CrossCircuit
nov 5 hele dag
nov
6
zo
Randerode Cross @ AV Veluwe
nov 6 hele dag
Thorbecke 5km Schoolloop @ Thorbecke
nov 6 hele dag
nov
11
vr
Sponsorloop Stanislas College @ Locatie Pijnacker
nov 11 hele dag
nov
12
za
Crosscircuit van het Oosten: Rijssen @ AV Rijssen
nov 12 hele dag
Zandenplasloop, Nunspeet @ Loopgroep 2000
nov 12 hele dag
nov
13
zo
Denneman Cross @ DEM
nov 13 hele dag
Oosterbosrun @ Loopgroep Noord Nederland
nov 13 hele dag
Sint Nicolaasloop Zwolle @ Loopgroep Zwolle
nov 13 hele dag
Wielentrail @ AV Lionitas
nov 13 hele dag
nov
19
za
ET av de Gemzen Heerde
nov 19 hele dag
VCC Zwarte Dennencross @ Vechtdal CrossCircuit
nov 19 hele dag
nov
20
zo
Graef Castricum trail
nov 20 hele dag
Ronde Venen Marathon @ Frans en Michael
nov 20 hele dag
nov
27
zo
(TCC) Hessenheemcross @ AV Goor
nov 27 hele dag
dec
4
zo
Snertloop @ Loopgroep de Lutte
dec 4 hele dag
dec
10
za
BVC 2 – Wageningen @ AV Pallas
dec 10 hele dag
Crosscircuit van het Oosten, Nijverdal @ Wilgenwaerd
dec 10 hele dag
Koude Polderloop Nijkerk @ Loopgroep 2000
dec 10 hele dag
dec
17
za
Santa Sandur Run @ Levels Emmen
dec 17 hele dag
dec
18
zo
(TCC) Wintercross Eibergen @ ASV Eibergen
dec 18 hele dag
Winter Step One Loop Borne @ BVV Borne
dec 18 hele dag