Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

jan
30
zo
Verhoeven Groen Cross en tevens Open Noordelijke kampioenschappen @ Loopgroep Invictus
jan 30 hele dag
feb
5
za
VCC Zandstuve Bosloop @ Vechtdal Crosscompetitie
feb 5 hele dag
feb
6
zo
Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden @ AV Lionitas
feb 6 hele dag
Winterloop 3 2021/2022 @ AV Horror
feb 6 hele dag
feb
12
za
Lunterse Berg Trail @ Uilekiek Horex Sports & Events
feb 12 hele dag
Valentijn Cross (Cross circuit van het Oosten) @ AV Twenterand
feb 12 hele dag
feb
13
zo
(TCC) Dinkelloop @ A.V. Iphitos
feb 13 hele dag
feb
20
zo
Engbergenloop @ Atletico 73
feb 20 hele dag
feb
26
za
VCC Aco van Elderen Crossloop @ Vechtdal CrossCircuit
feb 26 hele dag
mrt
5
za
Crosscircuit van het Oosten, Nijverdal @ Wilgenwaerd
mrt 5 hele dag
mrt
6
zo
Winterloop 4 2021/2022 @ AV Horror
mrt 6 hele dag
Zandstuve Bosloop Halve marathon @ Vechtdal Crosscompetitie
mrt 6 hele dag
mrt
12
za
BVC 3 Ede @ Arena Atletiek
mrt 12 hele dag
Crosscircuit van het Oosten: Goor @ AV Goor
mrt 12 hele dag
ET NSK – Nederlandse Studenten Kampioenschap Indoor 2021 @ Omnisport
mrt 12 hele dag
mrt
15
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (1 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
mrt 15 hele dag
mrt
19
za
VCC Oldemeijercross @ Vechtdal CrossCircuit
mrt 19 hele dag
Vuurtorentrail
mrt 19 hele dag
mrt
20
zo
Vuurtorentrail
mrt 20 hele dag
mrt
26
za
BVC 4 – Rhenen @ Arena Atletiek
mrt 26 hele dag
Ladiesrun @ AV Rijssen
mrt 26 hele dag
mrt
27
zo
Rondje Goutum @ AV Lionitas
mrt 27 hele dag
mrt
29
di
4 Mijl Hoogeveen @ HAC 63
mrt 29 hele dag
apr
2
za
Halve Marathon Nunspeet @ Loopgroep 2000
apr 2 hele dag
apr
3
zo
Westfriese Run Bike Run @ WF
apr 3 hele dag
apr
6
wo
TU Twente Campusloop @ Kronos
apr 6 hele dag
apr
9
za
Woldbergtrail @ start 78
apr 9 hele dag
apr
10
zo
Ekiden Zwolle @ AV PEC1910
apr 10 hele dag
apr
16
za
Jan van de Pol voorjaarsloop
apr 16 hele dag
apr
22
vr
ET Utrecht Trackmeeting 1 @ atletiekbaan utrecht maarschalkerweerd
apr 22 hele dag
apr
24
zo
Groot Boeschotentrail
apr 24 hele dag
apr
27
wo
Koningsloop Hasselt @ Trainingsgroep Het Zwartewater
apr 27 hele dag
Stadsloop Hattem @ DWLoopschool Hattem
apr 27 hele dag
Wallenloop Elburg @ Loopgroep 2000
apr 27 hele dag
mei
7
za
Zuidwoldercross @ Loopgroep Zuidwolde
mei 7 hele dag
mei
8
zo
De Dikke Tien @ Feerwerd
mei 8 hele dag
mei
10
di
Voorjaarsloop @ AV Cialfo
mei 10 hele dag
mei
11
wo
Erflanden run @ Wijk Erflanden
mei 11 hele dag
mei
13
vr
ET Utrecht Trackmeeting 2 @ atletiekbaan utrecht maarschalkerweerd
mei 13 hele dag
mei
14
za
Kastelenloop Diepenheim @ AV Goor
mei 14 hele dag