Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

okt
8
za
ET av de Gemzen Heerde clubkampioenschap
okt 8 hele dag
Prattenburgrun @ VAV Veenendaal
okt 8 hele dag
VENOseloop @ Vollenhove
okt 8 hele dag
okt
9
zo
Aeresfit Run @ AV Lionitas
okt 9 hele dag
Herfstloop @ AC TION
okt 9 hele dag
Werpkamp @ Start 78
okt 9 hele dag
okt
15
za
Wolderwijdloop, Zeewolde @ Loopgroep 2000
okt 15 hele dag
okt
29
za
BVC 1 – Veenendaal @ VAV
okt 29 hele dag
Posbank trail
okt 29 hele dag
nov
5
za
Najaarsloop @ AV Cialfo
nov 5 hele dag
VCC Lemelerbergloop @ Vechtdal CrossCircuit
nov 5 hele dag
nov
6
zo
Randerode Cross @ AV Veluwe
nov 6 hele dag
Thorbecke 5km Schoolloop @ Thorbecke
nov 6 hele dag
nov
11
vr
Sponsorloop Stanislas College @ Locatie Pijnacker
nov 11 hele dag
nov
12
za
Crosscircuit van het Oosten: Rijssen @ AV Rijssen
nov 12 hele dag
Zandenplasloop, Nunspeet @ Loopgroep 2000
nov 12 hele dag
nov
13
zo
Denneman Cross @ DEM
nov 13 hele dag
Oosterbosrun @ Loopgroep Noord Nederland
nov 13 hele dag
Sint Nicolaasloop Zwolle @ Loopgroep Zwolle
nov 13 hele dag
Wielentrail @ AV Lionitas
nov 13 hele dag
nov
19
za
ET av de Gemzen Heerde
nov 19 hele dag
VCC Zwarte Dennencross @ Vechtdal CrossCircuit
nov 19 hele dag
nov
20
zo
Graef Castricum trail
nov 20 hele dag
Ronde Venen Marathon @ Frans en Michael
nov 20 hele dag
nov
27
zo
(TCC) Hessenheemcross @ AV Goor
nov 27 hele dag
dec
4
zo
Snertloop @ Loopgroep de Lutte
dec 4 hele dag
dec
10
za
BVC 2 – Wageningen @ AV Pallas
dec 10 hele dag
Crosscircuit van het Oosten, Nijverdal @ Wilgenwaerd
dec 10 hele dag
Koude Polderloop Nijkerk @ Loopgroep 2000
dec 10 hele dag
dec
17
za
Santa Sandur Run @ Levels Emmen
dec 17 hele dag
dec
18
zo
(TCC) Wintercross Eibergen @ ASV Eibergen
dec 18 hele dag
Winter Step One Loop Borne @ BVV Borne
dec 18 hele dag
dec
20
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (4 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
dec 20 hele dag
jan
7
za
Aalden Rondomme @ Stichting Aaldenromme
jan 7 hele dag
BVC 3 – Ede @ AV Pallas
jan 7 hele dag
Midwinterloop Vaassen @ CSV Vios
jan 7 hele dag
jan
8
zo
(TCC) Nieuwjaarscross Nijerees/Almelo @ AV Sisu
jan 8 hele dag
jan
14
za
Crosscircuit van het Oosten: Zuurbergcross @ AV Holten
jan 14 hele dag
VCC Zandstuve Bosloop @ Vechtdal Crosscompetitie
jan 14 hele dag
jan
22
zo
(TCC) Rutbeekcross @ AC Tion
jan 22 hele dag