Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

sep
9
do
Pyreneeën Challenge @ Ride4Kids
sep 9 – sep 17 hele dag
sep
17
vr
10km Baan @ Groningen Atletiek
sep 17 hele dag
ET Nk Masters Hengelo @ MPM Hengelo
sep 17 – sep 19 hele dag
sep
18
za
Heideloop
sep 18 hele dag
SwimRun Nederland
sep 18 hele dag
sep
21
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (3 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
sep 21 hele dag
sep
25
za
Aco Zomercross @ Aco van Elderen
sep 25 hele dag
ET Clubkampioenschappen Zwolle @ AV PEC 1910 Zwolle
sep 25 hele dag
sep
26
zo
Cityrun Nijverdal @ AV Atletcs
sep 26 hele dag
ET Clubkampioenschapen Deventer @ AV daventria Deventer
sep 26 hele dag
sep
29
wo
TU Twente Campusloop @ Kronos
sep 29 hele dag
okt
2
za
ET clubkampioenschappen Atletics/Spurt/AVSalland en ACO @ Ommen aco van elderen
okt 2 hele dag
Rondje Lindewijk Wolvega @ Start 78
okt 2 hele dag
okt
3
zo
ET Clubkampioenschap AV 34 Apeldoorn @ Apeldoorn
okt 3 hele dag
Marathon Nationaal Landschap Winterswijk @ St. Marathon NL Winterswijk
okt 3 hele dag
okt
6
wo
Baanloop Apeldoorn @ AV Veluwe
okt 6 hele dag
okt
9
za
AH Elzinga Reest Run Halve Marathon Meppel @ AV de Sprinter
okt 9 hele dag
RWV Wandelevenement 24 uur @ Rotterdamse wandelsport vereniging
okt 9 – okt 10 hele dag
VENOseloop @ Vollenhove
okt 9 hele dag
okt
10
zo
Aeresfit Run @ AV Lionitas
okt 10 hele dag
AV34 Orderbostrail
okt 10 hele dag
okt
13
wo
Thorbecke 5km Schoolloop @ Thorbecke
okt 13 hele dag
okt
17
zo
Obstacle run Broekland
okt 17 hele dag
okt
23
za
Postbank trail
okt 23 hele dag
okt
30
za
BVC 1 – Veenendaal @ VAV
okt 30 hele dag
Dallirun @ AV de Gemzen
okt 30 hele dag
Lemelerbergloop @ Vechtdal CrossCircuit
okt 30 hele dag
nov
6
za
Najaarsloop @ AV Cialfo
nov 6 hele dag
nov
12
vr
Sponsorloop Stanislas College @ Locatie Pijnacker
nov 12 hele dag
nov
13
za
Crosscircuit van het Oosten: Rijssen @ AV Rijssen
nov 13 hele dag
Zandenplasloop, Nunspeet @ Loopgroep 2000
nov 13 hele dag
nov
14
zo
Graef Castricum trail
nov 14 hele dag
Wielentrail @ AV Lionitas
nov 14 hele dag
nov
20
za
Zwarte Dennencross @ Vechtdal CrossCircuit
nov 20 hele dag
nov
21
zo
Bommelasloop @ Recreatie Sport Twente
nov 21 hele dag
nov
28
zo
Bovenbergloop @ AV Goor
nov 28 hele dag
Sint Nicolaasloop Zwolle @ Loopgroep Zwolle
nov 28 hele dag
dec
4
za
Sintloop Heerde @ AV de Gemzen
dec 4 hele dag
dec
5
zo
Snertloop @ Loopgroep de Lutte
dec 5 hele dag
dec
11
za
BVC 2 – Wageningen @ AV Pallas
dec 11 hele dag