Activiteiten Kalender

Terug naar de Stichting Sportlead Facilities Homepage

jun
27
zo
Run Bike Run Hanze Sportkunde @ Sporteiland
jun 27 hele dag
jul
3
za
Run Bike Run Deurningen @ RBR Deurningen
jul 3 hele dag
Veluwezoom Trail dag1 @ Uilekiek Horex Sports & Events
jul 3 hele dag
jul
4
zo
Veluwezoom Trail dag2 @ Uilekiek Horex Sports & Events
jul 4 hele dag
jul
7
wo
Baanloop Apeldoorn 3km @ AV Veluwe
jul 7 hele dag
jul
9
vr
Rijsserbergloop @ AV Rijssen
jul 9 hele dag
jul
10
za
Lauwersmeer Triathlon
jul 10 hele dag
aug
11
wo
KemVeldloop @ Tilligte
aug 11 hele dag
aug
18
wo
Alkeloop Alteveer @ HAC 63
aug 18 hele dag
aug
19
do
Wiekenloop @ Loopgroep 2000
aug 19 hele dag
aug
25
wo
Volksloopooststellingwerf @ LSV Invictus
aug 25 hele dag
aug
26
do
Wiekloop, de Wijk @ Reestrunners
aug 26 hele dag
Wiekloop, de Wijk @ Reestrunners | De Wijk | Drenthe | Nederland

k

aug
27
vr
Volksloopooststellingwerf @ LSV Invictus
aug 27 hele dag
aug
29
zo
Ketelhavenloop @ Loopgroep Ketelhaven
aug 29 hele dag
aug
30
ma
Oranjeloop Nieuwleusen @ AG85
aug 30 hele dag
sep
4
za
22e RCN De Roggeberg Loop @ Loopgroep Invictus
sep 4 hele dag
sep
17
vr
10km Baan @ Groningen Atletiek
sep 17 hele dag
sep
18
za
Heideloop
sep 18 hele dag
SwimRun Nederland
sep 18 hele dag
sep
19
zo
Twickelloop @ Running AcademyNL
sep 19 hele dag
sep
21
di
Baanloop Coopertest, 1000m, 5000m (3 van 4, derde dinsdag maand 3/6/9 en 12) @ AV Cialfo
sep 21 hele dag
sep
23
do
Papendorpse Run 2021 optie @ Atverni
sep 23 hele dag
sep
25
za
Bissinghrun Reservering @ Aco van Elderen
sep 25 hele dag
sep
26
zo
Cityrun Nijverdal @ AV Atletcs
sep 26 hele dag
sep
29
wo
TU Twente Campusloop @ Kronos
sep 29 hele dag
okt
2
za
Vuurtorentrail
okt 2 hele dag
okt
3
zo
Marathon Nationaal Landschap Winterswijk @ St. Marathon NL Winterswijk
okt 3 hele dag
Vuurtorentrail
okt 3 hele dag
okt
9
za
RWV Wandelevenement 24 uur @ Rotterdamse wandelsport vereniging
okt 9 – okt 10 hele dag
okt
30
za
Dallirun @ AV de Gemzen
okt 30 hele dag
nov
6
za
Najaarsloop @ AV Cialfo
nov 6 hele dag
nov
13
za
Crosscircuit van het Oosten: Rijssen @ AV Rijssen
nov 13 hele dag
Zandenplasloop, Nunspeet @ Loopgroep 2000
nov 13 hele dag
nov
21
zo
Bommelasloop @ Recreatie Sport Twente
nov 21 hele dag
nov
28
zo
Bovenbergloop @ AV Goor
nov 28 hele dag
Sint Nicolaasloop Zwolle @ Loopgroep Zwolle
nov 28 hele dag
dec
4
za
Sintloop Heerde @ AV de Gemzen
dec 4 hele dag
dec
5
zo
Snertloop @ Loopgroep de Lutte
dec 5 hele dag
dec
11
za
Crosscircuit van het Oosten, Nijverdal @ Wilgenwaerd
dec 11 hele dag
Koude Polderloop Nijkerk @ Loopgroep 2000
dec 11 hele dag